Kategória: Žiaci

Vyhodnotenie jesennej časti ročníka 2007/2008 mladší žiaci

Mladší žiaci

Tréneri: Mgr.Július Janek, Slavomír Zátek

Kader: Lobodass, Tolnaj, Kostelný, Drnda, Vlček, Holiač, Mozol, Minárik, Ficek, Urban, Boris, Ripel, Kohút, Pilát, Kopyčiar, Čadecký, Gašinec, Bieleš, Dršman, Kotrč, Funtek, Halúska, Griga

Letná príprava bola priam ideálna z dôvodu priaznivého počasia. Chlapci mohli trénovať na hlavnom ihrisku doobeda. Využívali taktiež telocvičňu na ZŠ Clementisova a plaváreň v ZA. Vstup do súťaže pod novou trénerskou dvojicou bol výborný, keď prvé štyri MFZ vyhrali. Druhá štvorica MFZ bola neúspešná, keď všetky prehrali. Tretia fáza súťaže už bola znova dobrá, keď zo 6 zápasov 4x vyhrali, 1x remizovali a 1x prehrali. Celkovo v jesennej časti odohrali 14 MFZ z toho 8x vyhrali, 1x remizovali a 5x prehrali. Skóre 49:13 25 bodov 4 miesto.