Kategória: Aktuality, Žiaci

23. kolo II. liga mladší žiaci Belá - KNM \"A\" 3:1 (1:1)

Gól: 13´ Zostava KNM: Buček, Ripel, Halúska, Harvančík, Griga, Rudinec, Káčerík, Funtek, Pavlusík, Baláž, Čičala, Čavajda

Pavlusík zo začiatku zápasu sa hralo najmä medzi 16-tkami, neskôr sme súpera trošku pritlačili a v 13´pavlusík strelou pod brvno dával na 1:0 pre nás. po tomto góle sa chalani prestali pohybovať čo súper využil na mierny tlak a v 29´sa im po hrubej chybe obrany podarilo vyrovnať 1:1. V druhom polčase sme pokračovali v nevýraznom výkone, mali sme slabý pohyb ale aj napriek tomu sa hralo takmer bez šancí . Až prišli naše Ďalšie hrubé a zbytočné. V 44´minúte sme nedokázali odkopnúť loptu spred brány, čo súper využil 2:1, v 49´ súper zvýšil už na 3:1. Až po tomto momente sme začali konečne behať a prišli aj šance, ktoré sme však nedokázali využiť. Bol to vyrovnaný zápas ale súper svoje tri šance premenil a my sme z troch premenili len jednu a preto sme prehrali. Aj napriek prehre chcem vyzdvihnúť výkon Mária Rudinca, ktorý bol bezpochyby najlepším hráčom na ihrisku, ostatný chalani ma trošku sklamali najmä prístupom.