Kategória: Aktuality

Žiaci v I.lige muži opäť v III.lige

Starší žiaci ročník narodenia 1995, 1996 pod vedením trénerov Tibora Ďuriaka a Stanislava Cenigu aj keď iba z tretieho miesta II. ligy postúpili medzi elitu I.ligy stredoslovenského kraja.

Samozrejme, že pod historický úspech sa podpísali všetci mládežnícki tréneri, ktorým prešli "cez ruky" títo chlapci, tréneri prípravky: M.Chládek, R.Chládek, M.Galvánek, Fr.Mrmus, P.Jendriščík. Hráči, ktorí sa o postup zaslužili: Samuel Lobodass, Radoslav  Buček,  Radovan Jašurek, Dávid Holiač, Viliam Ficek, Marek Gašinec, Patrik Minárik, Pavol Urban, Mário Boris, Patrik Kopyčiar, Patrik Kostelný, Kristian Drnda, Mário Ripel, Patrik Tolnaj, Dávid Majdák, Stanislav Čavajda.

Dorastenci sa nakoniec zachránili v III. lige, keď dobrým  finišom v závere sezóny ušli z posledných miest tabuľky pod vedením trénerov I.Jurkoviča a I.Jančiho. V novej sezóne budú trénermi st. dorastu I.Janči, ml. dorastu - T.Ďuriak.

Muži nakoniec taktiež zvládli záver súťaže a postúpili do III. ligy medzi najlepšie mužstva stredoslovenského kraja.

O postup sa zaslúžili: Stanislav Brišš, Roman Jurkovič, Roman Valiašek, Dušan Frolo, Lukáš Bugáň, Pavol Brisuda, Radoslav Vlček, František Pecko, Peter Horvát, František Paulus, Boris Tabak, Radoslav Chovanec, Ladislav Boris, Peter Mičiak, Milan Záhradník, Tibor Goljan, Róbert Padych, Peter Macek, Peter Strapáč, Patrik Štefunda, Jozef Čelko, Tréneri: Ladislav Kolembus, Slavomír Zátek, Pavol Brisuda. Ved. mužstva: Ivan Holeš, maser: František Čambal. Lekár: MUDr.Ondrej Muráň.

Ján Staškovan, manažér FO