Kategória: Muži, Dorast, Žiaci

VÝSLEDKY A HODNOTENIA FUTBALOVÝCH ZÁPASOV- od 19.4. do 1.5.08

KNM - Kremnička 0:0 muži 1.5.2008

ZOSTAVA: Jurkovič - Záhradník, Valiašek, Paulus, Mičiak, Martini, Vlček, Tabak, Pučala, Mahút. Striedali: Janščo Peter, Boris

Spravodlivá remíza. Obidve mužstvá oslabené o najväčšie opory podali priemerné výkony. Domáci mali dve gólové príležitosti po strelách Vlčka a Ondruška. Dve príležitosti hostí zlikvidoval výborný Jurkovič v domácej bráne. Manažér Staškovan

D.Kubín - KNM  4:0 (1:0) ml.dorast 1.5.08

ZOSTAVA: Cabada, Božek, Urbánek, Belák, Fekeč, Líška, Vavrek, Gašinec, Slafkovský, Čelko, Švirík. Striedali - Minarčín.

V prvom polčase sme podali dobrý výkon, doplatili sme na hrubú chybu stopérskej dvojice a po faule nášho brankára na súperovho útočníka, kopali domáci 11-tku. V druhom polčase sme hru otvorili, chceli sme vyrovnať, ale súper nás trestal tromi gólmi. Hrali sme iba po 16-tku a mali sme len dve šance. Najlepší hráč bol Peter Vavrek - tréner Goljan.

D.Kubín - KNM 2:0 st.dorast 1.5.08

ZOSTAVA: Kelko, Bugáň, Vlček, Janec, Haluska, Mičiak, Janiš, Jaroš, Kňazovič, Šalga, Škovran. Striedali: Liška, Krištofík.

Nezačali sme dobre, už v 10min. sme prehrávali 2:0. Potom sme hru vyrovnali, ale vypracovali sme si len jednu šancu. V útoku sme málo strieľali, takže domáci vyhrali zaslúžene - tréner Šebík.

KNM - Zvolen 1:3 (0:2) ml.dorast 27.4.2008

GÓL: Švirík

Zostava: Líška, Hartiník, Fekeč, Minarčin, Kňažovič, Ochodničan, Gašinec, Liptán, Štefunda, Sláfkovský, Švirík. Striedali: Hulák, Fuják, Krištofík, Vavrek

Odohrali sme celkom dobrý zápas, ale so zlým výsledkom. Dostali sme 3 góly po štandartných situáciách. Ukázali sme niekoľko pekných akcií, ale bez gólového efektu. Potešili ma starší žiaci, ktorí podali veľmi dobré výkony. NAJLEPŠÍ HRÁČI: Štefunda, Vavreh, Líška. Tréner Goljan.

St.Bystrica - KNM 3:0 (0:0) muži 27.4.08

Zostava: Jurkovič-Martini, Kuťka, Valiašek, Záhradník, Paulus, Tabak, Vlček, Pučala, Holeščák, Ondrušek. Striedali: Mičiak, Janščo Pavol, Janščo Peter

Za nepremenené gólové príležitosti v 1.polčase, najmä Ondruškova, Pučalova, Paulusova, prišiel trest v 2.polčase v podobe troch gólov St.Bystrice, ktorej hráči dali do hry väčšie srdce a tak i šťastena sa k nim priklonila. Za výkon 2.pločase si naši hráči ani iné nezaslúžili, ako trest v podobe 3 gólov. Manažér Staškovan.

KNM - Zborov 15:0 (6:0) ml.žiaci 26.4.2008

ZOSTAVA: Lobodass, Kostelný, Minárik, Tolivaj, Čadecký, Urban, Boris, Kopičiar, Mozol, Holiač, Ficek. Striedali: Gašinec, Vlček, Kotrč, Rypel, Bieleš

Začiatok zápasu nenasvedčoval tomu, že naši mladý chlapci vyhrajú takým vysokým rozdielom. Postupne sme sa začali presadzovať, a to hlavne strelecky. Musíme pochváliť všetkých chlapcov a tých, ktorí išli hrať v 2. polčase, lebo hrali s chuťou až do konca zápasu. Strelecky sa výraznejšie presadili: Holiač - 4 góly, Boris - 3 góly. Ostatný zaznamenali po jednom góle - tréner Janči

KNM - Zborov 5:0 (3:0) st.žiaci 26.4.08

Góly: Vavrek 2, Štefunda 2, Fuják

ZOSTAVA: Hartiník, Hulák, Maljar, Jašurek, Vavrek, Ovčík, Kočiš, Gašinec, Štefunda, Pochyba, Fuják, Horák, Ďuriak, Greňo

Od začiatku zápasu sme boli lepším družstvom. Naši hráči vo všetkom prevyšovali súpera. Hostia si nevypracovali za celý zápas ani jednu šancu. Z našej strany to len bola otázka skóre. Chlapci však pozahadzovali množstvo šancí a tak zápas skončil len 5:0. Výkon hodnotím na jednotku - tréner Ďuriak.

Revúca - KNM 3:1 (3:0) ml.dorast 19.4.2008

GÓL: Švirík Jozef

ZOSTAVA: Gáper, Urbánek, Líška, Belák, Fekeč, Slafkovský, Kňažovič, Ochodničan, Švirík, Minarčin, Škorvan. Striedali: Božek, Krištofík

Už v 15min. sme prehrávali 3:0, chlapci ešte na ihrisku „spali". V prvom polčase nie je čo hodnotiť, veľmi slabý. Druhý polčas bol z našej strany vynikajúci, súpera sme poriadne nepustili na našu polovicu. Škoda, že sme dali iba jeden gól. NAJLEPŠÍ HRÁČI: Slafkovský, Švirík, Božek, Urbánek - všetci až 2. polčas. Tréner Goljan.

Tvrdošín - MŠK KNM 2:0 (0:0) st.žiaci 19.4.2008

ZOSTAVA: Hartiník Andrej, Ovčík Roman, Hulák Jaroslav, Vavrek Peter, Maljar Matúš, Kočiš Štefan, Funtek Michal, Gašinec Erik, Štefunda Patrik, Pochyba Michal, Fuják Michal, Horák Andrej, Jašurek Martin, Janči Lukáš.

Začiatok zápasu sa niesol vo vyrovnanej réžii. Po vymyslenej 11-tke sme v 23.min. prehrávali 1:0. Aj keď sa chlapci snažili, rozhodca nás do súperovej 16-tky nepustil, buď odpískal faul alebo off-side. Chlapci boli nervózni a tak nám zlyhala aj kombinácia, kde sa ani nedala vypracovať šanca, Hodnotím mužstvo aspoň za snahu - tréner Ďuriak.