Kategória: Žiaci

Vyhodnotenie jesennej časti ročníka 2007/2008 starší žiaci

Starší žiaci

Tréneri: Tibor Ďuriak, Róbert Gábor

Kader: Hartinik, Greňo, Slončík, Poláček, Vavrek, Halúza, Hulák, Ďuriak, Horák, Repák, Capko, Urban, Maljar, Szijjártó, Štefunda, Gašinec, Jašurek, Funtek, Ovčík, Fuják, Krasňan T.a M.

V letnej príprave sa tréneri zamerali hlavne na rýchlosť, obratnosť a ovládanie lopty v herných činnostiach. Ambíciou pred súťažou bolo pohybovať sa v hornej polovici tabuľky. No po počiatočných malých problémoch zistili, že majú aj na viac, čoho dôkazom bolo 2.miesto v tabuľke hneď za ŽA „B". No po nezvládnutej poslednej fáze MFZ, keď neporazili konkurenta Bytču 0:0 a remizovali  s T.Teplicami skončili na 5.mieste so stratou 4 bodov na 1.miesto. Celkovo v jesennej časti odohrali 14 MFZ z toho 8x vyhrali, 4x remizovali a 2x prehrali. Skóre 33:9 s 28 bodmi na 5.mieste.